FORUM

Golf 7 comfortline 1.6TDI

Forum Testi Testi vozil Volkswagen Golf 7 comfortline 1.6TDI

Neodgovorjene teme | Aktivne teme

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    polo9n

novinec
    33 sporočil

Kot sem že rekel, bom še jaz na hitro spisal kratko izkušnjo z novim golfom 1.6 TDI 115km. Ker sem imel svoj avtomobil veliko na servisu sem vmes imel tudi dva golfa 1.6 TDI in z njim prevozil kar lepo število kilometrov (cca 2000). Avtomobil je sicer udoben vendar bi si mogoče želel maleknost čvrstejšega vzmetenja, vendar za naše razmere je čist OK. Avto je imel boljši radio, radarski tempomat, LED žaromete, to je pa to kar se spomnim. Ker je bila vožnja kombinirana in sem ga dovolj dolgo imel lahko rečem da je poraba nekje 5,3-5,5l/100KM. Kar se tiče motornih zmogljivosti, je za vsakodnevno nezahtevno uporabo čisto dovolj, ravno tako mu klanci ne delajo problemov. Kar bi tukaj edino pripomnil je menjalnik. Le ta deluje brezhibno, kratki hodi in pa tudi natančni. Edina pomankljivost je 5 stopenjski menjalnik in ne 6. Kar se je tudi poznalo v nekoliko višji porabi kakor bi sicer lahko bila. Najbolj se to pozna pri mestnih vožnjah kjer mora uporabnik voziti že okoli 60 km/h za četrto prestavo, saj v nasprotnem primeru motor postane glasen in len. Avtocestne hitrosti mu niso tuje in se na njih dobro znajde tako po porabi, kot tudi zvočna izolacija super opravlja svojo nalogo. Med uporabo nisem zaznal nobenih čričkov ki bi se lahko pojavili v notrajnosti in podvozju. Kar se samega voznikovega prostora tiče, se mi zdi da je vse lepo ergonomsko oblikovano, da so vsi gumbi v dosegu roke. Pohvalil pa bi tudi radarski tempomat, ki je deloval odlično. Če pa sem kaj pozabil opisati pa kar z besedo na plan, da odgovorim. Se pa opravičujem, ker ni estetsko lepo napisano.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.