FORUM

VW Passat B8 TDI 240 "Highline" DSG Variant

Forum Testi Testi vozil Volkswagen VW Passat B8 TDI 240 "Highline" DSG Variant

Neodgovorjene teme | Aktivne teme

• Avtor
    Prispevki
    HighDSG777
    HighDSG777

administrator foruma
    Vozim: B8 BiTDI240 4M DSG HL R-Line
    466 sporočil

Zdravo!

Takole – zdaj imam, za nekaj dni, v garaži in lasti 240 HL DSG Variant-a, s kar nekaj opreme v zalogi, Ko rečem – nekaj – potem je je RES kar nekaj. Lepotec je Volfram (Tungsten v originalu) srebrne kovinske barve, znotraj so toni temnejši, kombinirani z alu aplikacijami. Opreme prav posebej niti ne bom navajal, kajti podatkov bi bilo hitro en kupček, seveda pa je jasno, da je prisoten ves “Highline” nabor + dodatki, za še večjo varnost in še lepši vizualni občutek, tako znotraj, kakor zunaj.
    Vsaj do prihoda “R-Line” zunanjega in notranjega paketa je tale kombinatorika vsekakor TOP.

Prvi vtis? ODLIČNO. Tudi “AID” sredinski zaslon je zanimiva zadeva, še najraje pa ga imam v “Classic” vizualni podobi (med še nekaj drugimi sicer).
    Voz je tih, na “Verona ” 19″ tudi še sprejemljivo udoben. Je tudi dinamičen, lepo pospeši, LED HIGH se maksimalno oddolži za svoje doplačilo oz. vrednost.
    “Ergo” sedež ugaja, vse je v bistvu precej navdušujoče in – ZELO prostorno.
    Toliko o vtisih., izkušnje pa so seveda z vsakim kilometrom lepše – kot rečeno, avto res izpade tisto, kar mora, zaradi obilja opreme. Tudi motor je ok, ob DSG-ju tako ali tako, ampak sam bi verjetno posegel po 190-ici.

Vendar pozor – je še kar precej stvari, ki bi jih sam dodal na seznam doplačane opreme za svojega, ker si brez njih nekako ne zamišljam Passata, ki – sploh takšen – brez le-teh ne bi smel biti. Ampak pustimo to. Precej res pomembnih stvari je že noter v tem, “mojem”, to pa je tudi najbolj pomembno!
    Veliko najpomembnejšega torej tako, vsaj na kratko, več morda kdaj drugič – so pa vtisi seveda izjemno pozitivni. Še naprej velja – vožnja je udobna, precej tiha in na visoki ravni. Tudi DCC lepo opravlja svoje delo, ampak v primerjavi z mojim Performance-om stvar seveda ni kalibrirana enako ali morda podobno – kar je menda razumljivo. Prostornost je res velika odlika (tudi) Novega Passata, ob tem omenim še prijetno ter natančno obdelavo in prilagodljivost prtljažnika, vred z načinom enostavnega podiranja zadnjih naslonov.

Poraba je povsem pričakovana za to konjenico, pogon ter menjalnik, tako da pritožb ni.

Z Njim je življenje precej lepo! :thumbsup:

Opisano pa v sliki izgleda takole:

Lp,

Dejan

B8. BiTDI. Highline/R-Line. Das Auto.
    .

mihaelo
    mihaelo

uporabnik
    85 sporočil

Zelo lep novi Passat karavan sploh v tej barvi in z takšno opremo in je pravi magnet za poglede 8)

Dejan hvala za objavo res lepih slik in pripisanega komentarja v besedi :thumbsup:

HighDSG777
    HighDSG777

administrator foruma
    466 sporočil

Sem vesel takšnih vzpodbudnih besed, za katere se seveda lepo zahvaljujem! :thumbsup:
    Je pa zares prijetna izkušnja.

Lp,

D.

.

C4V4L13R
    C4V4L13R

uporabnik
    Vozim: Bug
    95 sporočil

Tole je vsekakor precej višje rangirano od Passata, kot smo ga bili navajeni do sedaj. Videz mi je impozanten, opravičuje “Premium”. Moram si enkrat vzeti čas in it kakšen krog z njim. Na Slaku so mi ga že obljubili :thumbsup:

• Ta odgovor je spremenil/a C4V4L13RC4V4L13R 7 years, 7 months nazaj.
    HighDSG777
    HighDSG777

administrator foruma
    466 sporočil

Tole je vsekakor precej višje rangirano od Passata, kot smo ga bili navajeni do sedaj. Videz mi je impozanten, opravičuje “Premium”.

Z zapisanim se 100% strinjam.
    In tako, kot (vsaj) TAK Passat izgleda se, verjemi, tudi pelje. Tako ga človek tudi doživlja.

Lp,

D.

.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.