FORUM

Vw Golf 3 Cabrio pomoč pri odpravah napak

Forum Splošno Splošna debata Vw Golf 3 Cabrio pomoč pri odpravah napak

Neodgovorjene teme | Aktivne teme

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Jaka1986

novinec
    34 sporočil

Pozdravljeni.

Za punco kupujem golfa 3 cabrio, kateri je mehansko (motor, podvozje) in v notranjosti v top stanju, problem je samo zunanjost.

Rja in pa streha. Sedaj se obračam na vas strokovanjake, če mi lahko svetujete kako najbolje in čim ceneje popraviti te napake.

Rja

Streha

bundr
    bundr

administrator foruma
    Vozim: Passat 3BG
    1709 sporočil

Glede strehe je moje mnenje, da se je ne splača popravljat oz. da se nekje dobi drugo v boljšem stanju. Razen če obstaja kakšen majster, da bi tole popravu.

Glede stranskih blatnikov pa če nista orng prerjavena se da popravt. Sem imel isto sranje na svojem Golfu in mi je ličar poštimu in še od znotraj sem potem sam zaščitu in po treh letih je še vedno kot novo (vse skupaj me je stalo 80€) – prej sem mel pa tud tako kot na tvojih slikah. Če je pa že skoraj luknja skozi pa nabavit nove ali v boljšem stanju ali pa da se odreže in na novo privari tak konec…

Zadaj pod lučjo je že stalni problem, ki ga ima skoraj vsaka trojka. Se pa da popravit…

Prag pa… jz bi rekel, da je bil na tem delu vrjetno udarjen in slabo popravljeno. Ker če se ne motim je imel cabrio plastične črne pragove, ki so sovpadale z stranskimi obrobami blatnikov. Tukaj pa je prag pobarvan oz. zaščiten z črno barvo…

Kakšne so cene popravila strehe in praga ne vem… Za stranska blatnika vem, ampak je odvisno v kakšnem stanju sta.

It’s not just a car, it’s the Volkswagen feeling!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.