FORUM

Xenon – Golf 6

• Avtor
    Prispevki
    sonaman
    sonaman

stalni uporabnik
    Vozim: Golf MK6
    801 sporočilo

Zdravo!

Pri avtu mi bo verjetno v kratkem crknila xenon žarnica, saj je začela precej vijolično oz. rdeče svetit. Zdaj me pa zanima katero žarnico priporočate. V mislih sem imel kakšno Osram da bo za zih :) . Potem pa me še zanima na kaj je treba biti pazljiv pri menjavi ali je to samo plug&play? (nisem še menjal xenon žarnic ;) ) Ter ali jih je zaželjeno menjati v parih da ni kakšnih razlik med njima.

Hvala za odgovore.

Lp, Mitja

"I'd Like To Apologize To Absolutely Nobody" - Conor McGregor

.com
    .com

administrator foruma
    Vozim: GOLF 1+2+3
    894 sporočil

Mislim, da moraš k Duletu… Naj ne bi sam menjal, ker so pod napetostjo in te lahko zruka! Eni pravijo, da jih moraš menjati v paru, ker ob druga prav tako kmalu crknila… pa ni temu tako… če menjaš samo eno, bo ta tanova bolje svetila, pa drugačno barvo bo imela kot tastara … pač grdo za pogledat…
    Glede žarnic pa; obrni se na Luka :thumbsup:

| GOLF 6 | 1.4 TSI power |

A: Ej zakaj mi pa nisi ustavu k sm ti štopu?!
    B: Aja, to si mi štopu, sm mislu da mi "lajkaš" avto!

VTEC is 1 million unicorns farting at the same time.

lukad
    lukad

administrator foruma
    Vozim: Passat 3c variant highline
    705 sporočil

Tako kot je Gal napisu, rajš se do Dušana zapelji pa da ti to strokovno zamenja, ko sem vidu postopek menjave žarnic pri meni sem prišel do zaključka, da se sam tega nebi lotu =)

Glede kontakta pa morm doma račun zbrskat, pa ti zvečer napišem številko. Ima ponavadi vse na zalogi, pošlje po pošti.

LP lukad

ArminK
    ArminK

novinec
    Vozim: MK6
    28 sporočil

Menjava je skor ista kot pri navadnih žarnicah, če te je strah napetosti pa odklopiš akumulator, edin problem za moje pojme je nedostopnost, ampak z mal truda se da tud to rešit.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.